• Konkurs ekologiczny

    • ULIA ROGOWSKA

      I miejsce w konkursie ekologicznym w kat. klasy 4-6. 

      Góra Puławska, 18 kwietnia 2024r.

       KAJA SZAŁAS

      II miejsce w konkursie ekologicznym w kat. klasy 4-6.

       ZUZANNA KOWALSKA

      III miejsce w konkursie ekologicznym w kat. klasy 4-6

       NATALIA JARZYNA

      I miejsce w konkursie ekologicznym w kat. klasy 7-8.

       LENA WOSZCZYK

      II miejsce w konkursie ekologicznym w kat. klasy 7-8.

       JAKUB WÓJCICKI

      III miejsce w konkursie ekologicznym w kat. klasy 7-8

    • Konkurs plastyczny „Poezja ks. Jana Twardowskiego”

    • IMIĘ  I  NAZWISKO  UCZNIA

       

      NAZWA  KONKURSU / ZAWODÓW

       

       IRIS ZARĘBA

      VICTOR SHEVCHUK

      II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Poezja ks. Jana Twardowskiego” w kat. uczniów klas 2-3.

       MATEUSZ SZYMANEK

      III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Poezja ks. Jana Twardowskiego” w kat. uczniów klas 2-3. 

       ALICJA SIWEK

      MICHAŁ KARAŚ

      Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Poezja ks. Jana Twardowskiego” w kat. uczniów klas 2-3.

       ZUZANNA CAPAŁA

      Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Poezja ks. Jana Twardowskiego” w kat. uczniów klas 4-8.

    • Konkurs informatyczny

    • BARTOSZ KRZEŚNIAK 

      I miejsce w konkursie plastycznym na komiks „Walka z wirusem komputerowym”

      Góra Puławska, 26 lutego 2024r.

       

      DAMIAN SZYMANEK

      I miejsce w konkursie informatycznym „Walka z wirusem komputerowym” wykonanego w aplikacji Scratch.

       

      JAKUB BŁASZKIEWICZ

      Wyróżnienie w konkursie informatycznym „Walka z wirusem komputerowym” wykonanego w aplikacji Scratch.

       

      ALEKSANDRA MAIK

      I miejsce w konkursie plastycznym ”Bezpieczne Przygody w Internecie”.

       

      MATEUSZ CHARUK

      II miejsce w konkursie plastycznym ”Bezpieczne Przygody w Internecie”.

       

      PATRYCJA PAWŁOWSKA

      II miejsce w konkursie plastycznym ”Bezpieczne Przygody w Internecie”.

       

      KONRAD CEGIEŁA

      III miejsce w konkursie plastycznym ”Bezpieczne Przygody w Internecie”.

      • Konkurs plastyczny "Oczami autyzmu"

      • Miło nam poinformować, że uczennica klasy II B zajęła 1 miejsce w konkursie plastycznym "Oczami autyzmu" zorganizowanym przez "Inicjatywę - Centrum Terapii i Diagnozy" w Puławach. Brawo Ala!

        3 miejsce zajęła Maja Bernacik z oddziału 0A, natomiast wyróżnieni zostali: Ania Pękala, Dominika Saramok, Zuzia Gawęda oraz Wojtek Grzesiowski, również z oddziału 0A. Gratulujemy!

      • Szkolny konkurs fotograficzny „ Zwierzęta w moim domu”

      • KSAWERY   SKRZYPCZAK

        I w kategorii klas 1-3.

        KORNELIA  NOWAK

        II miejsce w kategorii klas 1-3

        WIKTORIA  KOWALCZYK

        III miejsce w kategorii klas 1-3.

        MARCEL  KUŁAGOWSKI

        I miejsce w kategorii klas 4-8.

        ZUZANNA  CAPAŁA

        STANISŁAW  WIĘCEK

        II miejsce w kategorii klas 4-8.

        OLIWIA  WOLSKA

        I miejsce w kategorii klas 4-8.

        Góra Puławska, 25 października 2023r.

      • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Poezja ks. J. Twardowskiego źródłem inspiracji dziecięcej”

      • GABRIELA GREGORCZYK - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Poezja ks. J. Twardowskiego źródłem inspiracji dziecięcej” w kat. uczniów klas 1-3.

        EMILIA CHARUK - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Poezja ks. J. Twardowskiego źródłem inspiracji dziecięcej” w kat. uczniów klas 4-6.

        ANTONINA ADACH - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Poezja ks. J. Twardowskiego źródłem inspiracji dziecięcej” w kat. uczniów klas 4-6.

        KARINA SHEVCHUK - Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Poezja ks. J. Twardowskiego źródłem inspiracji dziecięcej” w kat. uczniów klas 4-6

      • XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Polsce pod hasłem „Sławni Polacy”

      • ANTONINA ADACH - III miejsce w XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Polsce pod hasłem „Sławni Polacy” w kat. fotografia stylizacji na sławną postać.

        BARTOSZ RUCIŃSKI - Wyróżnienie w XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Polsce pod hasłem „Sławni Polacy” w kat. fotografia stylizacji na sławną postać.

        KSAWERY SKRZYPCZAK - Wyróżnienie w XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Polsce pod hasłem „Sławni Polacy” w kat. fotografia stylizacji na sławną postać.

      • Konkurs plastyczny „Zdrowo jemy, nie chorujemy”

      • ALICJA SIWEK - I miejsce w konkursie plastycznym „Zdrowo jemy, nie chorujemy” w kat uczniów klas 1-3. /konkurs w ramach projektu „Owoce i warzywa w szkole”/

        ALEKSANDRA FAJBUŚ - II miejsce w konkursie plastycznym „Zdrowo jemy, nie chorujemy” w kat uczniów klas 1-3.

        TYMOTEUSZ SITEK - III miejsce w konkursie plastycznym „Zdrowo jemy, nie chorujemy” w kat uczniów klas 1-3.

        JAKUB MUSZYŃSKI, DOROTA SARAMOK, NELA ROKITA - Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Zdrowo jemy, nie chorujemy” w kat. uczniów klas 1-3.

        MARLENA MIZAK - I miejsce w konkursie plastycznym „Zdrowo jemy, nie chorujemy” w kat uczniów klas 4-5.

        GABRIELA KOWALSKA - II miejsce w konkursie plastycznym „Zdrowo jemy, nie chorujemy” w kat uczniów klas 4-5.

        EMILIA POŻECZKA - III miejsce w konkursie plastycznym „Zdrowo jemy, nie chorujemy” w kat uczniów klas 4-5.

        KARINA SHEVCHUK - Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Zdrowo jemy, nie chorujemy” w kat uczniów klas 4-5

      • Konkurs fotograficzny „Moja miejscowość, moja historia”

      • KSAWERY SKRZYPCZAK - III miejsce w gminnym konkursie fotograficznym „Moja miejscowość, moja historia”. /organizator: Przedszkole w Górze Puławskiej/ 

      • Dziecięcy Konkurs Plastyczny „Koci świat”

      • NADIA CHOŁUJ - II nagroda w Dziecięcym Konkursie Plastycznym „Koci świat” w kat. dzieci w wieku 7-10 lat. – etap powiatowy

      • Szkolny konkurs fotograficzny „Najpiękniejszy krajobraz Góry Puławskiej i okolicy”

      • BARTOSZ RUCIŃSKI I miejsce  w kategorii klas 4-8.

        ALEKSANDRA WALASEK II miejsce  w kategorii klas 4-8

        MAJA FRĄG III miejsce  w kategorii klas 4-8.

        TYMOTEUSZ STOJEK Wyróżnienie w kategorii klas 4-8.

        KSAWERY SKRZYPCZAK I miejsce w kategorii klas 1-3.

        KAMIL STĘPIEŃ II miejsce w kategorii klas 1-3.

        MICHAŁ STOJEK III miejsce w kategorii klas 1-3.

        DOROTA SARAMOK   Wyróżnienie w kategorii klas 1-3

      • Konkurs na bombkę świąteczną

      • KLAUDIA KOZAK

        Laureatka konkursu plastycznego na najpiękniejszą Bombkę Świąteczną.

        Gołąb, 21 stycznia 2023r.

      • Najpiękniejszy różaniec

      • STANISŁAW WIECHEĆ

        I miejsce 

         MICHAŁ KARAŚ

        II miejsce 

         KAMIL STĘPIEŃ

        III miejsce 

         HANNA KRUPA

        Wyróżnienie 

         BARTOSZ RUCIŃSKI

        Wyróżnienie 

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy 2 Dywizji Piechoty 1 Armii Wojska Polskiego w Górze Puławskiej
      • (+48) 81 8805080
      • 24-100 Góra Puławska ul. Ogrodowa 18 24-100 Góra Puławska Poland
      • 81 8805080
      • wybierz 6
      • wybierz 1
      • wybierz 2
      • wybierz 4
      • wybierz 3
      • wybierz 5
      • 40 8736 0006 2002 0040 0028 0001.
    • Logowanie