• Pomoc dla Ukrainy

     • Szanowni Państwo, przesyłam informację jaką przesłałam do rodziców i uczniów:

      ,,Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy 2 DP 1 Armii Wojska Polskiego w Górze Puławskiej solidaryzuje się w tych trudnych chwilach z Ukrainą i dołącza do Akcji humanitarnej organizowanej prze Urząd Gminy w Puławy. Od dnia 28 lutego 2022 r. do 4 marca 2022 r. prowadzona będzie w Naszej Szkole zbiórka niezbędnych artykułów. Dary można dostarczyć do szkoły codziennie w godzinach od 8:00 do 19:00. Miejscem zbiórki jest mała sala gimnastyczna. W godzinach od 8:00 do 15:00 należy zgłosić się do sekretariatu szkoły pokój nr 2.31, natomiast w godzinach od 15:00 do 19:00 zgłoszenia przyjmują pracownicy obsługi obecni na terenie szkoły. Poniżej lista przykładowych produktów, które zbieramy. Lista będzie aktualizowana w miarę zmieniających się potrzeb.

      ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.

      KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.

      ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków. 

      Zbieramy także NOWE koce i śpiwory oraz ręczniki. 

      Z góry dziękujemy za pomoc i okazaną solidarność. Pozdrawiam. H. Padewska

     • Oferta Szkoły

     • Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy 2 Dywizji Piechoty 1 Armii Wojska Polskiego w Górze Puławskiej to szkoła dokonująca mądrych wyborów, której wszystkie działania skierowane są na ucznia, wspierająca rozwój zawodowy nauczycieli, otwarta na inicjatywy rodziców.

     • Informacja dla rodziców uczniów klas VIII

     • Szanowni Państwo 

      Informuję Państwa, że w Lubelski Kurator Oświaty w ramach „Zawodowego strzału w 10” podejmuje kolejne działanie służące wsparciu rodziców uczniów klas VIII w zakresie wyboru dalszego etapu kształcenia i procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych pt. „Wspierająca rola rodziców w wyborze drogi kształcenia”.
      Spotkanie on-line ze specjalistami w tej dziedzinie odbędzie się dnia 9 lutego 2022 r. (środa) o godz. 17.00. Zachęcam wszystkich Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu. Link do spotkania przekażę zaraz po otrzymaniu z kuratorium.
      Z wyrazami szacunku. 

      Dyrektor szkoły – Hanna Padewska

  • Godziny dzwonków

   Środa 01.02.2023